Stavba kola na zakázku

PROČ?

Chcete mít originální kolo?
Máte rám a potřebujete ho nastrojit?
Máte komponenty a potřebujete je na něco nastrojit?

Tak přesně pro vás je ideální zvolit stavbu kola na zakázku. Je v podstatě jedno jaký typ kola máte vymyšlený, poradím si víceméně se vším. I tak se ale specializuji na triatlonová a silniční kola, je to pro mě srdcová záležitost.

JAKÝ, KTERÝ, ČÍ?

Co se týče materiálu, tak sehnat umím téměř všechno, stačí si jen říci. Také není problém pracovat s komponenty, které si donesete. Avšak vždy je lepší se před samotnou stavbou domluvit, zkonzultovat kompatibilitu a případně si nechat nacenit komponenty přímo odemě. Pracuji v silné a spolehlivé společnosti Bikeranch s.r.o. a díky tomu je možné většinu komponentů různých značek sehnat výhodně na jednom místě.

Vždy je lepší se dopředu domluvit a nechat si třeba i poradit, zkušenosti vždy mluví jasně a člověk si často nemusí uvědomit některé souvislosti… Pro prvotní kontakt a nastínění požadavků můžete poslat email na info@kolonazakazku.cz nebo použít formulář níže…

ZA KOLIK?

Bohužel nelze říci konkrétní částku, jelikož každé kolo je jiné, vyžaduje rozdílný přístup a zabere různou dobu montáže. Orientační ceny materiálu a práce jsem schopný říci po nastínění požadavků. Stejně tak zdarma a nezávazně zpracuji i konkrétní nabídku.

Mám zájem o nabídku / nacenění stavby nebo přestavby kola