O nás

Mé jméno je Michal Kohoutek a cyklistice se věnuji již od dětských let. Radost z jízdy na BMXku kolem vesnice postupně přerostla až do touhy závodit a kolu se věnovat na 100%. Juniorská léta jsem strávil v Lokomotivě Beroun a věnoval se všem disciplínám, hlavně ale silniční cyklistice a cyklokrosu.

Po ukončení studií a s nástupem do firmy Bikeranch s.r.o. se hlavní cyklistickou náplní staly MTB kola, zejména XC  závody, kde jsem mohl nejvíce uplatnit rychlostní a technickou cyklokrosovou průpravu. Postupem času, kdy začalo samotné kolo být až moc jednotvárné jsem se závoděním na rok skončil, abych se následně vrátil a vyzkoušel si triatlon.

Díky terénnímu triatlonu jsem se naučil pořádně plavat, podíval se na vzdálená místa a poznal krásu tohoto komplexního a náročného sportu, který mě do značné míry ovlivňuje i dnes, kdy se již aktivnímu závodění nevěnuji.

Po skončení závodního snažení jsem vrhnul svojí snahu do rozjezdu nových projektů. Prvním z nich je TRI půjčovna www.tri-pujcovna.cz, kde se věnuji pronájmu triatlonového vybavení, zejména časovkářských a triatlonových kol, karbonových výpletů a disků, neoprénů a dalšího vybavení, které k tomu patří.

Dalším projektem jsou stavby kol na zakázku. Vzhledem k tomu, že se na mě obrací spousta lidí, která chce kolo buď od základu postavit, nebo kompletně přestavět, tak se to samo nabízelo. Dal jsem dohromady pár fotek, které jsem měl v telefonu, zaregistroval doménu a začal plnit stránky obsahem.

V rámci prodejny Bikeranch s.r.o. se samozřejmě věnuji i jiným věcem kolem chodu prodejny, ale stavby originálních kol na zakázku mě baví, naplňují a vždycky si na ně udělám čas a věnuju jim maximální pozornost. Do stavby kola na zakázku se vždy snažím vložit to nejlepší co jsem se za celou svojí sportovní a profesní kariéru naučil. Rád vycházím lidem vstříc a těším se z dobrého výsledku mojí práce a spokojenosti zákazníků.

Portfolio produktů je dnes velmi široké, co se týče značek kol, tak preferuji zejména FELT, GIANT a MERIDA, které má v nabídce firma Bikeranch s.r.o. Řadící komponenty primárně SHIMANO a SRAM, ale po dohodě není problém kolo osadit italskou klasikou CAMPAGNOLO. Z ostatních značek pracuji zejména s CORIMA, ZIPP, VISION, FSA, CERAMICSPEED, MAVIC, PRO, SUPACAZ, SCHWALBE, SAPIM, FIZIK, DT SWISS, 3T, ENVE a spousty dalších…

Mám zájem o nabídku / nacenění stavby nebo přestavby kola